Menu
Your Cart

Sipariş Ve Teslimat

SİPARİŞ & TESLİMAT ŞARTLARI

 

Sanal Mağazamızda yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine anlaşmalı kargo firması tarafından ulaştırılacaktır. Hafta içi her gün (resmi tatiller hariç) kargoya firmamızdan paket teslimi yapılmaktadır.

 

Sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.


Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra depomuz il sınırları içine 1-3 iş günü içinde, depo il sınırları dışına 1-4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.Cuma 15.00'den sonra  verilen siparişler takip eden hafta Pazartesi günü işleme alınır.

 

 

Verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri " kısmında "Alıcı" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

 

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Bankanın yanından girince ikinci sokak vs.)

 

Verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ve kredi kartıyla tek çekim ödeme imkanınız vardır. Kapıda ödeme sırasında nakit veya kartlı ödemeye göre değişen oranlarda ek bir kapıda ödeme ücreti yansıtılır.

 

Yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.